Kaliteli eğitim anlayışı , branşında uzman eğitim kadrosu , en uygun araç ve materyaller ile geniş ve ferah mekanımızda çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz.

2 -6 yaş grubuna hizmet veren kurumumuzda ; ilk 6 ay ve son 6 ay ayrı olmak üzere  her yaş grubunda 2 ayrı sınıfımız bulunmaktadır. Sınıflarımızdaki eğitim materyalleri ve oyuncaklar çocukların sağlıkları ve yaş düzeyleri düşünülerek özenle seçilmiştir.

Yemeklerimiz kendi mutfağımızda hazırlanmakta ve hijyen kurallarına titizlikle uyulmaktadır…tuvalet ve lavabolar , çocukların fiziksel özelliklerine ve sayılarına uygun şekilde tasarlanmış.

Kurumumuzda toplam 16 adet sesli kayıt yapan kameramız (Sınıflarda , yemekhanede , oyun bahçelerinde vs.) güvenlik amaçlı bulunmaktadır.

Sınıflarımız da  Çocuk Gelişimi Eğitimi ( Üniversite ) mezunu 2 öğretmen sürekli olarak çocuklarımızla ilgilenmektedir.

İngilizce Eğitimimiz ” Akıllı Tahta ” desteği ve yaş grubuna ayrı hazırlanmış olan eğitim setleri ile  her gün 2 ders , haftalık 10 ders  olarak verilmektedir.

Değerler Eğitimi dersi ( Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredatına uygun ) seçmeli ders olarak verilmektedir.

Müzik derslerimiz,  Enstrüman eşliğinde yapılmakta olup; isteğe bağlı  özel Piyano dersi vermektedir.

Satranç derslerimizde , çocuklarımızın gelişim düzeyleri dikkate alınarak  gruplar oluşturulmaktadır.

Okulumuzda  Psikoloğumuz   bulunmakta olup ; Bireysel ve grup desteği sağlamaktadır.

Montessori , Akıl Zeka Oyunları , Drama,Dikkat ve Konsantrasyon, Fen ve Doğa Çalışmaları, Mutfak etkinlikleri, Origami, Artık materyal çalışmaları ve sınıf içi rutin etkinliklerle zenginleştirdiğimiz haftalık programımız düzenli olarak eğitimcilerimiz eşliğinde uygulanmaktadır.

Her ay düzenli olarak yapılan sosyal aktivite ve gezilerimiz ; Belirli gün ve haftalar dikkate alınarak  hazırlanmaktadır.

Her ayın başında velilerimize çocukların geçen ay boyunca çekilmiş etkinlik fotoğrafları ve önümüzdeki ayın aylık eğitim programı  gönderilmektedir.